SERAMİK KURSLARI

Herkesin hayalini gerçekleştirme hakkı vardır diyerek işe başladık. Çamurun hayallerinizinle birleşmesini arzuluyorsanız teknik olarak sanata ve işime duyduğum aşkla sonuna kadar varım.

Kurslarımız hobi olarak herkes için üniversiteye hazırlık için ve özel çocuklar içindir. Kişiye özel derslerimiz hafta içi Perşembe hariç her gün 11.00-17.30 saatleri arasında sanat dolu bir kaç saat beraber olabiliriz.

Kendi Grubunuzu 4 kişiden itibaren oluşturabilirsiniz ve kurs saatlerini bizle irtibata geçerek size en uygun zamanda planlanabilir. Hobi kurslarımızda başta torna olmak üzere hayalinizdeki her objeyi üretebiliriz, yeter ki siz zevk alın ve kendinizi geliştirin.

Üniversite hazırlık sınavlarında daha ileri teknikler konu alınarak bilinmeyen bilgileri uygulanacaktır. Çocuk kurslarımız ise özel bir beceri gerektiren derstir. Çocuklar için ince motor kaslarının gelişiminde çok önemli bir yeri olan seramik dersleri okulda yazı yazmasını ve kalem tutmasını kolaylaştırır.

Ayrıca çocuklardaki yaratıcı zekâyı da ortaya çıkarırken psikolojik olarakta rahatlamasını sağlar. 3 ila 12 yaş arası çocuk sınıfıdır. Yetişkinlerin ders saati haftada 4 saattir (malzeme ve fırın ücrete dahildir). Çocuklar için ders Cumartesi günü Saat:13.00-14.30 arasındadır. Kurslarımıza gelirken eski gömlek getirmeyi unutmayın.!